Súčasní členovia:

 
     
  Ing. Igor Vaník   5.11.2000 – stále
  Jaroslav Štofko   5.11.2000 – stále
  Ing. Slavomír Rusiňák   5.11.2000 – stále
  Ing. Kamil Nedeliak   5.11.2000 – stále
  Jaroslav Krsek   5.11.2000 – stále
  Zdeněk Hameršmíd                 5.11.2000 – stále
  Karol Kocian   7.1.2001 – stále
  Ing. Peter Salenka   9.11.2008 – stále
  Ing. Róbert Lipničan 4.9.2011 – stále
  Ing. Ján Kysež 3.3.2013 – stále
  Ing. Milan Mikuš 6.10.2013 – stále
   

 

Bývalí členovia:

 
     
  Stanislav Loučka   5.11.2000 – †2.3.2003
  Ján Kužašiak   5.11.2000 – †7.6.2006
  JUDr. Ján Slančík   5.11.2000 – †7.12.2007
  Ján Vodička   7.1.2001 – 7.2.2010
  Jozef Šalko   5.11.2000 – 4.2.2007
4.1.2009 – 3.2.2013
  Milan Konôpka 22.9.2012 – 3.2.2013
  Mgr. Martin Turčan   5.11.2000 – 1.2.2015 
  Michal Šimko 3.7.2011 – 1.2.2015
  źubomír Valach   6.11.2005 – 7.02.2016
  Filip Haring   5.10.2008 – 7.02.2016
  Zdeněk Jarkovský   6.1.2008 – 7.02.2016
  Štefan Mistrík   5.11.2000 – 7.02.2016
  Jozef Pleva   3.12.2000 – 7.02.2016
  Ing. Miloš Kováč 2.10.2011 – 4.12.2016
  Ján Polc   5.11.2000 – 3.3.2002
    5.1.2014 – 5.2.2017
  Marek Agh   6.11.2005 – 5.2.2017